Obřad venku, v kapli, u rybníka, ale i v přírodě.

U nás si vybere každý.

Áčko

Kapacita našeho areálu je prakticky neomezená, vždy s ohledem na váš komfort.

V areálu v kouzelné dřevěné stavbě A´čko jsme hostili až 200 svatebčanů. Poskytujeme veškerý servis s vlastní restaurace. Ubytujeme 60 hostů a dalších 40 lůžek na vyžádání individuálně. Nicméně jsme rovněž přivítali i menší svatební oslavy s počtem účastníků kolem 20, kteří si také užili své výjimečné kouzlo.

Vstoupíte-li na cestičku k nejvýznamějšímu dni vašeho života, může být volba venkovní svatby v našem areálu Hospodářského dvora tím nejromantičtějším krokem. Spojujeme magii lásky, rodiny, přírody a vodní hladiny tak, abychom vytvořili nezapomenutelný zážitek. Není divu, že mnoho snoubenců sní o tom, aby ten nejdůležitější den korunovali přirozenou krásou v přírodě.

Již znáte váš termín svatby?


Po vyplnění formuláře vás budeme kontaktovat s dalšími detaily.

  Obřad
  přímo v areálu
  Hospodářského dvora

  • Noskovi
   Dobrý den,
   to my moc děkujeme Vám, že jsme mohli v Bohuslavicích být a že jste nám připravili krásný svatební den, na který budeme celý život vzpomínat. Rádi bychom poděkovali za perfektní domluvu a skvělou obsluhu po celý den i noc, všichni byli moc přijemní, milí a usměvaví, vše co jsme si vymysleli, tak nám splnili, opravdu nebyl jediný problém.. Jídlo bylo výborné a hosté si ho chválili, ubytování hezké a příjemné.. no, máme ještě spoustu svobodných kamarádů, takže opravdu Vás budeme všem doporučovat, protože jsme byli maximálně spokojení, děkujeme.
   Mějte se moc hezky a moc Vám přejeme, ať se Vám daří.
   S pozdravem,
   Noskovi
   Noskovi
  • Potůčkovi
   Dobrý den,
   chtěli bychom ještě jednou za všechno moc poděkovat. Náš den byl díky Vám, vašemu personálu a díky krásnému prostředí bohuslavického dvora nezapomenutelný. Rádi se k vám budeme vracet. V příloze zasíláme několik fotografií.
   S pozdravem,
   Potůčkovi
   Potůčkovi
  • Vážená paní Brunnerová,
   ještě jednou bychom vám chtěli poděkovat, že jsme mohli strávit náš svatební den právě u vás.
   Moc jsme si to užili.
  • Vyhlidalovi
   Dobrý den,
   Ještě jednou bychom Vám chtěli poděkovat, za bezproblémový průběh svatby v úžasném prostředí. Všem hostům se u Vás líbilo a byli spokojeni.
   S pozdravem, Vyhlidalovi
   Vyhlidalovi
  • Svobodovi
   Dobrý den paní Brunnerová,
   moc Vám děkujeme, že jsme mohli prožít náš den v hospodářském dvoře s Vaší pomocí. Nám i hostům se tam líbilo a moc jsme si vše užili. Přejeme hezké svátky
   Svobodovi
   Svobodovi
  • Nikola a Pavel Jurkovi
   Svatba byla vydařená a všichni hosté si velice chválili prostory, které jsme díky Vám měli. Bylo to nezapomenutelné, děkuji za možnost mít svatbu právě u Vás. Velice nás těšilo a budeme se k Vám vždy rádi vracet.
   Nikola a Pavel Jurkovi
  Autorka fotografií:
  Veronika Kružíková @fotografka_veronikakruzikova www.veronikakruzikova.cz

  Autor fotografií:
  Jiří Zamazal
  FOTOGRAF | VIDEOMAKER www.jirizamazal.cz