akce, večírky, oslavy - Hospodářský dvůr Bohuslavice
Nově vybudované prostory

Bohuslavické
Áčko


velké skupiny | akce | oslavy
svatby, plesy, školení, teambuildingy, výstavy, burzy, koncerty

200 osob kapacita - stolové uspořádání

Divadelní uspořádání
340 míst na sezení
600 osob na stání

cenové nabídky individuální, dle aktuální poptávky - Marie Brunnerová
Mimořádná nabídka pro maturanty !!!!
Pro vaše hosty zajistíme veškeré občerstvení a ubytování.
Pronájem maturantům 2021/2022 a 2022/2023 nebude účtován.
Konferenční sál
Místnost s maximální kapacitou 60 osob nabízí výbavu počítačem, flipchartem (tabulí), promítací technikou, velkoplošným plátnem, samostatným WC, vybavenou kuchyňkou, kde si můžete uvařit čerstvou kávu, čaj nebo se osvěžit pramenitou vodou.

Ceník pronájmu
Celodenní . . . 4 000 Kč
Půldenní . . . . 2 000 Kč

Pozn.: Půldenním pronájmem konferenčního sálu se rozumí doba na maximálně čtyři hodiny.
Ptačí dům
Přízemí dává k dispozici bar se dvěma krby včetně prostoru k sezení. V patře jsou další prostory, které se mohou celkově využít k uspořádání firemních akcí většího rozsahu, jako jsou školení, prezentace, semináře nebo teambuildingy či večírky.

Ptačí dům je ideálním místem pro akci pro větší počet hostů. Jde o prostor, který maximálním možným způsobem využijete pro získání soukromí. V nejvyšším patře se nacházejí dva apartmány.

Prostor obsahuje také sprchu a dvě toalety. Kapacitně pojme od 80 (kdy jsou potřeba stoly) do 100 lidí (nejsou potřeba stoly).


Ceník pronájmu
Pro více informací o možnostech pronájmu Ptačího domu, prosím kontaktujte manažery.
Restaurace
Celková kapacita restaurace aktuálně činí přesně 110 míst. Poskytne vám proto ideální zázemí právě pro večírky, oslavy, svatební hostiny a další rodinné či firemní oslavy. Zázemí vám vytvoří restaurace s otevřeným krbem pro přípravu grilovaných specialit a s výhledem do stáje s hospodářskými zvířaty. Vychutnejte si venkovskou kuchyni v nevšedním interiéru a také ve zcela nekuřáckém prostředí. Nabízíme vám nejen minutkové speciality. Veškeré prostory jsou pokryty kvalitním wifi připojením, jenž je hostům k dispozici zcela zdarma.

Ceník pronájmu
Pro více informací o možnostech pronájmu restaurace nebo jiných prostor nás prosím kontaktujte na níže uvedeném e-mailu.

info@hospodarskydvur.cz

Již znáte váš termín večírku či oslavy?


Po vyplnění formuláře vás budeme kontaktovat s dalšími detaily.

   
  VYRAŽTE S RODINOU
  Poznejte unikátní rodinnou farmu Hospodářský dvůr tak trochu jinak. Vydejte se do našeho areálu v Bohuslavicích u Telče a seznamte se s naší mini Zoo. Prohlédněte si zvířátka tak blízko, jak si jen můžete přát.

  Během návštěvy Hospodářského dvora si můžete prohlédnout např. hospodářská zvířata, různé druhy drůbeže, koně, kozy, lamy, jelena kavlazského, osly, ovce, pávy, exotické ptactvo, a jiné drobné zvířectvo.

  Výlet je vhodný pro rodiny s dětmi či školní výlety.
   
  X
  Hospodářský Dvůr Bohuslavice v Bohuslavicích hodnocení