Ptačí dům se v areálu Hospodařského dvora budoval několit let. Jeho dokončení a zpřístupnění veřejnosti proběhlo v průběhu srpna 2015. Přízemí dává k dispozici bar se dvěma krby včetně prostoru k sezení. V patře jsou další prostory, které se mohou celkově využít k uspořádání akcí většího rozsahu jako jsou svatby, narozeninové oslavy, firemní večírky a mnohé další.

Ptačí dům je ideálním místem pro akci s návštěvností do 130 lidí. Jde o prostor, který maximálním možným způsobem využijete pro získání soukromí.

Ptačí dům má po celé fasádě ptačí budky. Je jich 2000 a ptáci je osídlili. Mladé zde každé jaro vyvede široké spektrum ptačích druhů z celé přírody. Mnohdy ptactvo zamíří i na přilehlé pergoly.
 
VYRAŽTE S RODINOU
Poznejte unikátní rodinnou farmu Hospodářský dvůr tak trochu jinak. Vydejte se do našeho areálu v Bohuslavicích u Telče a seznamte se s naší mini Zoo. Prohlédněte si zvířátka tak blízko, jak si jen můžete přát.

Během návštěvy Hospodářského dvora si můžete prohlédnout např. hospodářská zvířata, různé druhy drůbeže, koně, kozy, lamy, jelena kavlazského, osly, ovce, pávy, exotické ptactvo, a jiné drobné zvířectvo.

Výlet je vhodný pro rodiny s dětmi či školní výlety.