Konferenční sál

Místnost s maximální kapacitou 40 osob nabízí výbavu počítačem, flipchartem (tabulí), promítací technikou, velkoplošným plátnem, samostatným WC, vybavenou kuchyňkou, kde si můžete uvařit čerstvou kávu, čaj nebo se osvěžit pramenitou vodou. Místnost tak můžete využít jako zázemí pro vyučování žáků nebo besedu s nimi
Pro větší školení využíváme prostory Ptačího domu.

Aktuálně stavíme také nové prostory pro 300 osob


Ceník pronájmu
Celodenní . . . 4 000 Kč
Půldenní . . . . 2 000 Kč

Pozn.: Půldenním pronájmem konferenčního sálu se rozumí doba na maximálně čtyři hodiny.
Ptačí dům

Ptačí dům je ideálním místem pro akci s návštěvností do 130 lidí. Jde o prostor, který maximálním možným způsobem využijete pro získání soukromí. V nejvyšším patře se nachází dva apartmány. Prostor obsahuje také sprchu a dvě toalety. Prostory se dají využít i pro hromadné přespání, pokud nechcete využít služeb hotelu.

Ceník pronájmu
Pro více informací o možnostech pronájmu Ptačího domu, prosím kontaktujte manažery.
Zážitky

V areálu Hospodářského dvora pro vás máme nachystanou řadu zážitků, kde si vyberou určitě nejen školáci. Můžete využít projížďky kočárem, na koních, ale také se vyřádit na motokárách a dalších volnočasových aktivitách, které pro vás a rádi nachystáme přímo na míru, a to na základě vašich požadavků.
 
VYRAŽTE S RODINOU
Poznejte unikátní rodinnou farmu Hospodářský dvůr tak trochu jinak. Vydejte se do našeho areálu v Bohuslavicích u Telče a seznamte se s naší mini Zoo. Prohlédněte si zvířátka tak blízko, jak si jen můžete přát.

Během návštěvy Hospodářského dvora si můžete prohlédnout např. hospodářská zvířata, různé druhy drůbeže, koně, kozy, lamy, jelena kavlazského, osly, ovce, pávy, exotické ptactvo, a jiné drobné zvířectvo.

Výlet je vhodný pro rodiny s dětmi či školní výlety.