Originální dárek pálenka - Hospodářský dvůr Bohuslavice

ORIGINÁLNÍ DÁREK


Hledáte zajímavý dárek pro své obchodní partnery nebo chcete obdarovat své svatební hosty, případně hledáte dárek na Vánoce?ORIGINÁLNÍ DÁREK


Hledáte zajímavý dárek pro své obchodní partnery nebo chcete obdarovat své svatební hosty, případně hledáte dárek na Vánoce?ORIGINÁLNÍ DÁREK


Hledáte zajímavý dárek pro své obchodní partnery nebo chcete obdarovat své svatební hosty, případně hledáte dárek na Vánoce?Vyberte si z ovocných destilátů, s láskou připravovaných v naší dvorní palírně.
Doplňte své logo, etiketu nebo fotografii a sledujte nadšení svých přátel.

Pro firmy nabízíme také krabici s vlastním logem.


Originální pálenka
(50 % a 40 % obj. alk.)
meruňka, broskev, nektarinka, švestka, vinná réva, pivní, černý rybíz, višeň, meloun, calvados, višňové pivo, mango a další.
Více informací:
(+420) 724 13 88 75
info@hospodarskydvur.cz
 
VYRAŽTE S RODINOU
Poznejte unikátní rodinnou farmu Hospodářský dvůr tak trochu jinak. Vydejte se do našeho areálu v Bohuslavicích u Telče a seznamte se s naší mini Zoo. Prohlédněte si zvířátka tak blízko, jak si jen můžete přát.

Během návštěvy Hospodářského dvora si můžete prohlédnout např. hospodářská zvířata, různé druhy drůbeže, koně, kozy, lamy, jelena kavlazského, osly, ovce, pávy, exotické ptactvo, a jiné drobné zvířectvo.

Výlet je vhodný pro rodiny s dětmi či školní výlety.
 
X
Hospodářský Dvůr Bohuslavice v Bohuslavicích hodnocení