Dětské hřiště, na kterém je postaveno 9 herních prvků z kvalitního akátového dřeva je certifikováno dle ČSN EN. Jednotlivé prvky mohou využívat děti do 14 let věku a to zcela zdarma.Je však nutno řídit se pokyny provozního řádu hřiště, který je v prostoru hřiště umístěn.

Pro dospívající a dospělé je zde zbudován seniorpark. Jedná se o plochu se 7 venkovními posilovacími stroji, které slouží k posilování různých partií těla. Každý ze strojů je opatřen názorným instruktážním popisem cvičení. Tyto cvičební stroje mohou využívat osoby starší 14 let za předpokladu dodržování pokynů uvedených v provozním řádu hřiště.
 
VYRAŽTE S RODINOU
Poznejte unikátní rodinnou farmu Hospodářský dvůr tak trochu jinak. Vydejte se do našeho areálu v Bohuslavicích u Telče a seznamte se s naší mini Zoo. Prohlédněte si zvířátka tak blízko, jak si jen můžete přát.

Během návštěvy Hospodářského dvora si můžete prohlédnout např. hospodářská zvířata, různé druhy drůbeže, koně, kozy, lamy, jelena kavlazského, osly, ovce, pávy, exotické ptactvo, a jiné drobné zvířectvo.

Výlet je vhodný pro rodiny s dětmi či školní výlety.