dětské hřiště a posilovna - Hospodářský dvůr Bohuslavice
Dětské hřiště, na kterém je postaveno 9 herních prvků z kvalitního akátového dřeva je certifikováno dle ČSN EN. Jednotlivé prvky mohou využívat děti do 14 let věku a to zcela zdarma.Je však nutno řídit se pokyny provozního řádu hřiště, který je v prostoru hřiště umístěn.

Pro dospívající a dospělé je zde zbudován seniorpark. Jedná se o plochu se 7 venkovními posilovacími stroji, které slouží k posilování různých partií těla. Každý ze strojů je opatřen názorným instruktážním popisem cvičení. Tyto cvičební stroje mohou využívat osoby starší 14 let za předpokladu dodržování pokynů uvedených v provozním řádu hřiště.
V průběhu letní části sezóny (duben - říjen) mohou vaše ratolesti využít také trampolínu nebo vyjížďku na terénních šlapadlech. Stačí k tomu maličkost, nahlásit se na recepci, kde vám stroje zarezervují a připraví tak, abyste si mohli užít další z nabídky volnočasových aktivit v Hospodářském dvoře. Přes zimní období se ale hlavně mezi dětmi oblíbená atrakce využít nedá, stejně jako venkovní posilovnu nebo dětské hřiště.

K dispozici pro vás aktuálně máme jedno dětské a dvě dospělá terénní šlapadla. Další pojme v pohodě dva dospělé se dvěma ratolestmi. Takže pokud si chcete projet okolí jako celá rodina, není v tom absolutně žádný problém. Ostatní stroje jsou vždy jednosedadlové, tedy jen a pouze výhradně pro jednu osobu.
Ceník terénních šlapadel
jednosedadlové...50 Kč/45 minut
vícesedadlové......100 Kč/ 45 minut

Celodenní zapůjčení šlapadel
jednosedadlové...400 Kč
vícesedadlové......500 Kč

Pozn.: Při zapůjčení stroje se platí vratná záloha ve výši 100 Kč.
 
VYRAŽTE S RODINOU
Poznejte unikátní rodinnou farmu Hospodářský dvůr tak trochu jinak. Vydejte se do našeho areálu v Bohuslavicích u Telče a seznamte se s naší mini Zoo. Prohlédněte si zvířátka tak blízko, jak si jen můžete přát.

Během návštěvy Hospodářského dvora si můžete prohlédnout např. hospodářská zvířata, různé druhy drůbeže, koně, kozy, lamy, jelena kavlazského, osly, ovce, pávy, exotické ptactvo, a jiné drobné zvířectvo.

Výlet je vhodný pro rodiny s dětmi či školní výlety.
 
X
Hospodářský Dvůr Bohuslavice v Bohuslavicích hodnocení