Bohuslavická palírna - Hospodářský dvůr Bohuslavice
Pěstitelská pálenice nabízí také vypálení kvalitní pálenky z ovoce drobných pěstitelů a zahrádkářů. Vše může zákazník sledovat osobně přímo v palírně s občerstvením, ochutnávkou a odborným výkladem.

Na přání klienta připravíme prohlídku technologie pálenice s ochutnávkou různých druhů našich destilátů (meruňka, broskev, višeň, švestka a jablko atd.).

K dispozici malokapacitní kotel na „speciality“ 50–100 kg. Počítáno je s větší skladovací kapacitou na individuální sudy i společné kádě. K dispozici máme moštovací linku včetně mytí ovoce. Připravujeme o pasterizaci do 5 a 10 litrových obalů – eko produkt.
SEZONA ZAHÁJENA OD 24.7.2019
PŘÍJEM OVOCE PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ
tel.: +420 721 11 70 57


Více informací na tel. 721 11 70 57.
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na další shledání s vámi.

Prohlídky palírny a ochutnávky je nutno domluvit předem.
Děkujeme.
 
VYRAŽTE S RODINOU
Poznejte unikátní rodinnou farmu Hospodářský dvůr tak trochu jinak. Vydejte se do našeho areálu v Bohuslavicích u Telče a seznamte se s naší mini Zoo. Prohlédněte si zvířátka tak blízko, jak si jen můžete přát.

Během návštěvy Hospodářského dvora si můžete prohlédnout např. hospodářská zvířata, různé druhy drůbeže, koně, kozy, lamy, jelena kavlazského, osly, ovce, pávy, exotické ptactvo, a jiné drobné zvířectvo.

Výlet je vhodný pro rodiny s dětmi či školní výlety.
 
X
Hospodářský Dvůr Bohuslavice v Bohuslavicích hodnocení